James Cook
English
Česky

Pronájem automobilu Vám umožní značnou svobodu volby vlastního programu v navštívené zemi. Nejlepší je zajistit si pronájem auta v časovém předstihu od některé z renomovaných autopůjčoven jako např. HERTZAVIS. Je hodně společností, které nabízejí levné ceny, ale zapomínají dodat, co která cena vlastně obsahuje.

U všech společností, které Vám nabídneme, je pronajmuté vozidlo zákonně pojištěno (tzv. povinné ručení). Pro zvýšení Vašeho klidu a pocitu bezpečí Vám za rozumnou cenu nabídneme volitelné služby, které Vás dále pojistí pro případ nehody, poškození vozidla z Vaší viny, odcizení auta nebo pro případ úrazu.

V některých zemích, kde je plnění ze zákonného pojištění limitováno, Vám nabídneme připojištění k zákonnému pojištění. Vždy Vám poskytneme podrobné informace o jednotlivých pojistných krytích, abyste se mohli kvalifikovaně rozhodnout.

Na základě potvrzené rezervace  bude vozidlo požadované kategorie pro Vás připraveno v určeném čase a místě.

Pronájem auta jsme schopni Vám zprostředkovat u následujících autopůjčoven, na jejichž webových stránkách si můžete auto zarezervovat resp. se seznámit se s jejich všeobecnými podmínkami pronájmu. V případě pronájmu auta u společnosti ALAMO nás laskavě kontaktujte.

avis hertz

© 2009 James Cook | Developed by MEDIA FACTORY Czech Republic, a.s.